Останнє судове засідання по дослідженню доказів вини підсудних Примакова та Гайдукевича відбулося 18 грудня. На наступне засідання 10 січня заплановано заслуховування свідків.

 

 

 

Судячи з усього, починаючи з наступного судового засідання, слід очікувати пожвавлення процесу. Спочатку буде проведене заслуховування свідків, потім – дебати сторін, а там дійде справа і до рішення чи вироку суду.

Щодо ж нашої громади, то, судячи з результатів виборів, значна її частина вважає звинувачення в корупційних діяннях ознакою позитивних якостей кандидатів. Невже нам наврочено перевірити на власній долі все те, що світом давно визнане вкрай шкідливим: побудову комуністичного абсурду, дружбу з країною тоталітаризму, розвитком корупції замість науки та економіки нарешті?

Це ж не тільки Примакова з Гайдукевичем судять, це судять кожного радикала, котрий є членом їх районної парторганізації, кожного виборця, котрий за них голосував! І не тільки суд судить, судить кожен, хто розуміє жахливі наслідки корупції для громади, держави в цілому і долі всіх,  хто ще не втік з України.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.