Минулої суботи, 2 червня, в річку Десна поблизу Слобідки внаслідок обвалу кручі висотою близько трьох метрів упав автомобіль. Власник автівки загинув.

– Виїздом слідчо-оперативної групи було встановлено, що легковий автомобіль «Славута» належить жителю Слобідки, 1984 року народження, який разом з друзями – слобідчанином та мешканцем Чернігова – 1 червня поїхали на Десну ловити рибу, – коментує ситуацію старший інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями райвідділу УМВС України в Чернігівській області Лариса Кулич. – Близько другої години ночі стався обвал підмитого водою берега. Автомобіль з людьми впав у річку. Пасажирам вдалося врятуватися, а власник автомобіля виплисти не зміг.

– Тіло загиблого та автомобіль, що затонув, були підняті на поверхню за допомогою працівників Сосницької рятувально-водолазної станції о 14 годині 15 хвилин у день трагедії, – розповів інженер групи пожежної профілактики СДПЧ-32 Олександр Губенко. – Шановні земляки, МНС вкотре звертається до вас з проханням дотримуватися правил безпеки життєдіяльності. Будьте уважними, не допускайте безпечності, і нехай біда омине ваш дім.Фото надані райвідділом УМВС України в Чернігівській області.

Коментарі закриті.