voenkomУ минулу неділю містом та по селах району прокотилися чутки про початок мобілізації в Україні, в зв’язку із агресією Росії в Криму. Декого визивали до воєнкомату, жінки в паніці… Війна чи чергові нісенітниці?

Але ж офіційного указу Президента про оголошення відкритої мобілізації опубліковано не було. Окрім того, у відповідному законі чітко прописано, що «рішення про проведення відкритої мобілізації має бути негайно оголошене через засоби масової інформації». Наразі, ніяких офіційних повідомлень про підписання указу та оголошення загальної мобілізації по офіційних каналах (телебачення, радіо тощо) також немає.

Того ж дня, щоб встановити істину, вирушаю до нашого воєнкомату. Не дивлячись на вихідний день, він дійсно працює. Звертаюся до керівника.

– Чутки про загальну мобілізацію дуже перебільшені, – пояснює військовий комісар району Віктор Павлюк. – Другого березня о шостій годині ранку військовий комісаріат отримав сигнал «Навчальна тривога». Це означає доукомплектування райвійськкомату до штатів військового часу. З понеділка протягом 10-ти днів із цими людьми буде проводитися навчання по виконанню обов’язків по проведенню мобілізаційних заходів. Будемо працювати і чекати який наказ надійде: «Відбій» чи «Мобілізація».

Отже військовозобов’язаних для комплектування військових частин до штатів військового часу не викликали.

Вся Україна молиться, щоб пролунав сигнал «Відбій».

Коментарі закриті.