ушня12 лютого в селі Ушня відбулися збори громадян за місцем проживання. На зборах було заслухано звіт сільського голови Тетяни Єрмоленко щодо забезпечення виконання сільською радою і виконкомом повноважень. В ході звіту були підведені підсумки 2013 року та визначені основні завдання, що стоять перед територіальною громадою у 2014 році. Про свою діяльність звітували також депутат районної ради Василь Єрмоленко та керівник комунального підприємства “Ушнянський” Микола Зеленський.

У заході взяли участь та виступили перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Василенко, представники районного відділу Держземагентства та правоохоронних органів.

Присутніх хвилювали земельні питання, питання ремонту комунальних доріг, облаштування вуличного освітлення, відсутність інвестора по використанню незадіяних тваринницьких приміщень тощо.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Василенко у підсумку зазначив, що вся робота влади району спрямована на виконання ключових пріоритетів реформ; відмітив багато позитивних напрацювань громади, вказав на існуючі недоліки, пообіцяв підтримку з боку райдержадміністрації у продовженні розпочатих добрих справ та вирішенні невідкладних проблем.

За інформацією відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА

Коментарі закриті.