На фасаді Політехнічного технікуму КІ СумДУ встановили меморіальну дошку випускнику-атовцю Максиму Андрейченку, – повідомляє “Голос Конотопа”.

5 грудня на фасаді Політехнічного технікуму КІСумДУ було відкрито меморіальну дошку на честь випускника навчального закладу 2013 року Максима . 25-річний учасник АТО героїчно загинув 22 серпня 2014 року під час виконання бойового завдання в смт Біле під Луганськом.

 

Максим Андрейченко служив механіком-водієм танка 1-ї окремої гвардійської танкової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Встановлення пам’ятного знаку було ініційовано адміністрацією технікуму і КІСумДУ, а також колективом відділення «Комп’ютерні та електронні технології».

 

Вшанувати пам’ять випускника, висловити співчуття та щиру вдячність рідним зібралися представники адміністрації технікуму та інституту, рідні загиблого воїна, викладачі та студенти внз.

Максим Андрейченко народився 30 вересня 1992 р. у м. Мена (Чернігівська область). 2010 р. вступив до Політехнічного технікуму КІСумДУ (спеціальність «Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації»). Був спокійним, відповідальним, розсудливим студентом, завжди мав товариські відносини з викладачами, одногрупниками. 2013 р. він успішно закінчив навчальний заклад, а вже 21 серпня 2013 р. був мобілізований до лав Збройних Сил України за контрактом. Улітку 2014 р. брав участь в антитерористичній операції на сході України.

 

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 р. «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», воїн нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Також посмертно нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту».

Коментарі закриті.