dpaМенська міжрайонна державна податкова інспекція з 1 січня до 1 травня 2013 року проводить кампанію декларування та запрошує жителів Менського району задекларувати доходи, отримані у 2012 році.

Якщо протягом 2012 року ви отримували доходи у вигляді успадкованого майна (подарунків), доходи у вигляді призів, виграшів, інвестиційного прибутку, від здійснення операцій з інвестиційними активами, іноземні доходи, реалізації рухомого майна, дохід від здійснення гастрольної діяльності, здачі майна в оренду, дохід у вигляді заробітної плати та суми винагород за цивільно-правовими договорами від декількох податкових агентів за умови, що загальна річна сума такого доходу перевищувала 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2012 році –10730х120=128760 грн) та інші доходи, при виплаті яких не було сплачено податок, то вам необхідно до 1 травня 2013 року подати за місцем проживання декларацію про доходи. Бланк декларації видається безкоштовно.

За бажанням громадяни подають декларації з метою одержання податкової знижки.

Завітайте у зручний для вас час до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації), де створені всі умови для вчасного подання декларацій.

Висловлюємо вам щиру вдячність за ваш свідомий крок – декларування доходів.

Нагадуємо, що добровільне декларування своїх доходів – це демонстрація взаємної довіри та партнерських відносин між платниками податківа та державою. Декларуючи доходи та сплачуючи податки, громадяни роблять свій індивідуальний внесок у добробут своєї держави. Кожен громадянин має розуміти свої зобов’язання перед державою, і зобов’язання держави – перед ним.

Менська МДПІ налаштована на всебічну і дієву допомогу мешканцям Менського району при декларуванні доходів. На даний час діє «Центр обслуговування платників податків» розташований за адресою м.Мена, вул. Леніна, 57 (адреса МДПІ), де за комфортних умов для платників фахівці МДПІ нададуть допомогу у заповненні декларацій доходів громадян.

Коментарі закриті.