шампуньМинулого тижня співробітники Чернігівського слідчого ізолятора, Прилуцької виховної колонії та Менської виправної колонії № 91 попередили спроби доставки заборонених предметів в зону, що охороняється.

В Чернігівському слідчому ізоляторі, під час догляду передачі, було виявлено натільну білизну, резинка якої була просочена невідомою рідиною коричневого кольору, пише Чернігівський монітор.

Громадянка, яка принесла передачу, не дочекавшись повного перегляду вмісту її, покинула приміщення, залишивши свій паспорт. По каналу 102 було викликано слідчо-оперативну групу Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області, де в присутності понятих проведено вилучення та документування даного факту.

В Менській виправній колонії № 91 під час видачі посилки, яка надійшла засудженому в шампуні ємністю 400 мл, було виявлено та вилучено речовину рослинного походження попередньо загорнуту у фольгу та обгорнуту поліетиленовою стрічкою.

Вилучені речовини направлено до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернігівській області для проведення експертизи.

Ще один факт вилучення заборонених предметів в Чернігівському слідчому ізоляторі відбувся під час догляду передачі, яка надійшла засудженому від сестри. В пакунку з сухарями було виявлено та вилучено приблизно 200 грам сухих дріжджів.

В Прилуцькій виховній колонії, під час догляду посилки, в пляшці з-під шампуню були виявлені та вилучені гроші, які намагались передати засудженому прихованим шляхом.

За даними фактами були відкриті справи про адміністративні правопорушення за ознаками ст. 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Коментарі закриті.