Вироком Менського районного суду місцевого жителя визнано винним в умисному нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілої.

За інформацією прокуратури Чернігівської області, в Березні у січні 2018 року колишній учасник бойових дій, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, наніс 11 ударів ногами та руками по голові та тулубу, а також ножем 7 різаних ран обличчя, грудної клітини, кінцівок власній дружині.

Внаслідок набряку головного мозку, який виник в результаті внутрішньочерепної травми, потерпіла померла у Менській центральній районній лікарні.

Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочину, вчинення його у стані алкогольного сп’яніння, з особливою жорстокістю, суд призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Ось що про цей злочин писала газета “Наше слово”:

Надвечір 9 січня до центральної районної лікарні двоє парубків привезли свою непритомну матір. Нещасна була жахливо побита. Жінку негайно помістили до реанімаційного відділення, медики викликали поліцію.

– У потерпілої були численні рани, – розповідає т.в.о. начальника Менського відділу поліції Андрій Тумарець. – Відкрита черепно-мозкова травма, глибокі порізи рук, стегна, грудної клітини, численні гематоми й забої по всьому тілу. Наші працівники негайно розпочали слідчі дії, першочергово
розглядалася причетність до скоєного чоловіка потерпілої. Його оперативно затримали й опитали.

Шукати підозрюваного довелося по інших хатах, він збирався тікати. Знайшли на горищі у знайомих. А тим часом на ранок 10 січня його дружина від отриманих травм померла.
 
Як виявилося, чоловік покійної свого часу служив у Афганістані, отримав контузію. Односельці розповідають, що він не раз казав знайомим, що пити йому не можна. Бо як вип’є – стає неконтро-
льованим.

Так трапилося того фатального вечора. Напередодні новорічних свят чоловік повернувся із заробітків у Росії (він там перебував близько року). Святкування, звісно, не обійшлися без алкоголю. Як наслідок, уже 5 січня, як висловилися правоохоронці, чоловік «увійшов у штопор». А 9-го забив до смерті дружину.

Коментарі закриті.