disbakterioz-pri-pankreatiteТриває щотижневий моніторинг захворюваності на гострі кишкові інфекції та заходів, направлених на попередження ускладнень ситуації по Чернігівській області.

Середньомісячна (за останні 5 років) захворюваність за серпень складає 218 випадків.

За період з 7 по 13 серпня у в області захворіло на гострі кишкові інфекції 105 осіб, з них дітей – 58 (на минулому тижні відповідно 70 та 39). По Чернігову захворіло 49 осіб, з них 28 дітей.

Всього зареєстровано 108 вогнищ гострих кишкових інфекцій. в т.ч. 3 в закладах, організаціях пов’язаних з обслуговуванням населення, закладах освіти, торгівлі, харчування та інші (Ніжинський район, Прилуки та Чернігів).

Під час проведення аналізу можливих факторів, що сприяли захворюванням на ГКІ встановлено: у 31 випадку – молочні продукти (молоко, творог, кисляк, домашні), у 26 – м’ясні продукти, у 2 – рибні продукти, у 13– яйця курячі, у 33 – овочі/фрукти.

Викликає занепокоєння низький рівень санітарно-гігієнічної культури населення: споживачі не приділяють достатньої уваги до якості уживаних продуктів, дотримання особистої гігієни.

Ситуація з цього питання знаходиться на контролі Головного управління ДСЕС країни в Чернігівській області.

Коментарі закриті.