10 порад як зберегти тепло у вашій оселіІз 1 липня змінилася система оплати теплопостачання.

Про це «Нашому слову» розповіла представник адміністрації Чернігівського ПАТ «Облтеплокомуненерго», технічний редактор підприємства Наталія Кузьменок:

– Розмови про те, що економіка України потребує встановлення економічно обґрунтованих тарифів, точилися протягом останніх 10 років. Цього року керівництво держави перейшло від слів до дій. Вже наприкінці липня жителі Чернігівщини отримають платіжки з новою ціною на звичні послуги. Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, кожному з підприємств-ліцензіатів Нацкомісії підвищено тарифи на постачання тепла та гарячої води від 42% до 47%.

Варто зазначити, що для теплогенеруючих підприємств встановлено єдиний тариф, незалежно від населеного пункту, де проживають абоненти.

– Окрім того, – продовжила Наталія Володимирівна, – регулятор зробив ще одне важливе нововведення – сезонний тариф на тепло. З 1 липня двоставковий тариф, який раніше діяв у Мені, недійсний. Відтепер за послуги теплопостачання будемо сплачувати лише в опалювальний період.

Наразі маємо таку ціну з централізованого опалення:

– для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 375,18 грн./Гкал (з податком на додану вартість);

– для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 7,92 грн. за 1 кв. м опалюваної площі за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість).

Коментарі закриті.