У рамках заходів з нагоди Дня усиновлення, який щорічно відзначається 30 вересня, заступник голови обл­держадміністрації Віктор Тканко зустрівся з усиновителями, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками.

Віктор Миколайович вручив відзнаки облдержадміністрації та цінні подарунки. Серед нагороджених – менянка Наталія Павлова.

Ця жінка, самотужки виховуючи власного сина, відважилась узяти в сім’ю прийомну дитину. Вже сьомий рік у їхній маленькій родині дві Наталі: мама і доця. Цьогоріч дівчинка пішла вже до шостого класу.

Завдяки терпінню, доброму серцю і любові прийомної мами ця дитина поступово адаптувалась у суспільстві, забула ті жахи, котрі їй довелося пережити у родині біологічних батьків. Нині Наталочка відпочиває в «Артеку» і дуже скучає за мамою. А як повернеться додому – обов’язково міцно пригорнеться і привітає з нагородою.

День усиновлення співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. За словами начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Тамари Песоцької, нині в районі є 13 прийомних родин, в яких виховують 17 діток.

Непросто полюбити чужу дитину, відігріти її зболену душу, навчити жити у нормальній сім’ї. Проте так хочеться, щоб якомога більше знедолених діток нарешті мали справжню сім’ю. І щоб вранці їх будив не голос виховательки притулку, а ніжний дотик люблячої мами…

Коментарі закриті.