стоп2За результатами контрольних заходів протягом січня-лютого 2014 року до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано заходи впливу відповідно до вимог Бюджетного кодексу: у 8 випадках призупинено бюджетні асигнування, у 35 – зупинено операції з бюджетними коштами та 2 розпорядникам зменшено бюджетні призначення, пише Чернігівський монітор.

У зазначеному періоді правоохоронними органами розпочато 15 досудових розслідувань за матеріалами контрольних заходів. Також, розпочато 3 досудових розслідування за результатами участі працівників Держфінінспекції у якості залучених спеціалістів у перевірках, що проводяться правоохоронними органами. На 5 посадових осіб складено протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 125 посадових осіб на загальну суму накладених адміністративних штрафів 28 тис.грн. Окрім того, 33 посадові особи притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 8 осіб звільнено із займаних посад.

Коментарі закриті.