За вересень до бюджетів усіх рівнів зібрано 377 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що контролюються ГУ ДФС у Чернігівській області. Це на 68,8% або на 154 млн грн більше, ніж у вересні минулого року. Зокрема, до місцевих бюджетів надійшло майже 170 млн грн – на 24 відсотки або на 33 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Як повідомила начальник координаційно-моніторингового управління Олена Пустовойт, найбільше сплачено податку на доходи фізичних осіб – 103 млн грн. За рахунок нього сформовано майже 61 відсоток загальнообласної суми місцевих бюджетів.

Плата за землю поповнила місцеві бюджети на 26,7 млн грн. Це у 1,3 раза або на 6 млн грн більше, ніж у вересні минулого року. У структурі загальних надходжень частка плати за землю становить близько 16 відсотків.

Акцизного податку від реалізації підакцизних товарів надійшло 15,8 млн грн. Питома вага платежу в загальній сумі місцевих бюджетів склала більше 9 відсотків.

Надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 292 млн грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 17,3 відсотка або на 43 млн грн.

Варто зазначити, що протягом місяця забезпечувалися рівномірні надходження платежів до загального фонду Держбюджету – це дуже важливо для фінансування бюджетної сфери та соціальних програм.

Коментарі закриті.