IMG_1069_500x375На зустрічі «за круглим столом» з представниками влади і громадськості Менський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповів про результати роботи за перші шість місяців свого існування.
Як зазначив начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Дмитро Сенченко, хоч основним завданням центру є надання безкоштовних адвокатів соціально незахищеним верствам населення, консультації тут надають усім, хто звертається.
За півроку прийняли 156 клієнтів. Найбільше питань стосувалися соціального забезпечення і сімейного права (розірвання шлюбу і поділ майна). Допомогу безкоштовних адвокатів отримали 34 особи.
В першу чергу,  надавали безоплатну вторинну правову допомогу ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія закону про статус ветерана війни; інвалідам, які мають пенсію менше двох прожиткових мінімумів; особам, що перебувають під юрисдикцією України і на кожного члена своєї сім»ї мають дохід менше прожиткового мінімуму. Звертаються до центру за правовою допомогою і отримують її також і біженці.
Як зокрема повідомили начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Андрій Лук»яненко та начальник відділу взаємодії з суб»єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Альона Римар, за перші півроку свого становлення центр налагодив співпрацю з органами влади та громадськими організаціями в усіх районах своєї юрисдикції: Менському, Коропському, Корюківському, Новгород-Сіверському, Семенівському, Сосницькому, Щорському. Особливо плідною є співпраця з районними управліннями юстиції, – саме там працівники центру приймають клієнтів під час своїх виїздів у райони.
Розповіли правники і про допомогу Pro bono – юридичні послуги, які надаються безкоштовно на благодійній основі професійними адвокатами, що співпрацюють з центром.
Для кращого сприйняття інформації гостям демонструвався звіт, підготовлений працівниками центру в електронному вигляді з презентацією напрямків діяльності та послуг, які надавалися. По закінченню презентації учасники заходу мали змогу поставити  свої запитання щодо подальшої роботи центру та отримати на них відповіді.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;A secondary source of water is seasonal flash floods in the major riverbeds, occurring several times a year during the rainy seasonI had over 1,000 Facebook requests and who knows how many Twitter followers I gain.borse alviero martini

Football coach Kyle Flood earned slightly less than Jordan, at $1.borsa alviero martini

He had of a top 10 pick, but his size (5 feet 8, 175 pounds) dropped him to No.mulberry bags sale uk

On Wednesday Walker was cleared medically to begin full practice, about five weeks removed from knee surgery.Site De Chaussure Pas Cher
Under that program, a nonprofit, another school district or a turnaround expert would be required to takeover a school that failed for three years.occhiali gucci uomo
De plus, en d des nombreuses effectu aucune association n pu d entre la consommation de fromage et le risque de cancer colorectal16.Basket Pas Cher

Коментарі закриті.