vorveloСерпневі сутінки стали нещасливими для трьох велосипедистів з Менщини – злочинна рука поцупила їх двоколісний транспорт.

Завдяки оперативним діям працівників районного відділу УМВС злочин вдалося розкрити досить швидко. Любитель легкої наживи навіть продати ще нічого не встиг, тільки розібрав один із «веліків» на запчастини.

Непрацюючому менянину закортіло поповнити свій бюджет за рахунок чужої власності. Не дуже далеко від помешкання викрадача велосипедів знаходиться філія «Менський сир», більше відома у народі як сиркомбінат або просто «сирник». Придивився, що металевий навіс, де працівники залишають свої веломашини, не зачинений. Та й велосипеди не всі примкнуті. А далі – справа техніки…

На «діло» пішов ще по видному. У півдев’ятої вечора 29 серпня менянин вільно зайшов під металевий навіс звідки і вкрав велосипед «Мінськ».

Така легка перемога додала охоти. Діждавшись темряви, «велотерорист» повернувся на місце злочину і припхав додому ще одного «Мінська». А близько часу ночі заліз ще й до сараю сусідки, звідки витягнув «Аист».

– Уже 30 вересня 2013 року складено обвинувальний акт та направлено до Менського районного суду для розгляду та винесення вироку, – повідомив начальник районного відділу УМВС України в Чернігівській області Юрій Білик. – Крадіжка, та ще й вчинена повторно, карається арештом на строк від трьох до шести місяців. Можливе обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін.

Коментарі закриті.