areshtНабув чинності вирок Прилуцького міськрайонного суду за кримінальною справою, порушеною обласною прокуратурою за матеріалами Управління СБ України в Чернігівській області, стосовно керівника одного з підрозділів Талалаївського РВ УМВС України, який вимагав та отримав хабара.

Про це “Нашому слову” повідомила прес-група УСБУ в Чернігівській області.

У червні 2010 року на «телефон довіри» Управління СБУ надійшло повідомлення від мешканця Талалаївського району про те, що працівник райвідділу УМВСУ вимагає у нього хабара в сумі 3 тисячі гривень за непритягнекня до кримінальної відповідальності за шахрайство.

У результаті проведених заходів співробітники спецслужби та УВБ МВС затримали службову особу «на гарячому» під час передачі частини коштів.

Суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 (одержання хабара службовою особою) Кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах і на державній службі строком на 3 роки та позбавленням спеціального звання – підполковник міліції, встановивши іспитовий строк – 3 роки.

Нагадуємо що в Управлінні діє «телефон довіри» — 676-208, за яким жителі Чернігівщини мають можливість повідомити про корупційні діяння посадових осіб та факти хабарництва.

Мітки: ,

Коментарі закриті.