На території Сосницького району в адміністративних межах Змітнівської сільської ради на залісненій земельній ділянці поблизу траси було виявлено факт несанкціонованого розміщення відпрацьованих люмінесцентних ламп.

Під час розслідування кримінального провадження встановлено, що одне з господарських товариств Києва, не виконавши зобов’язань за договором утилізації, просто викинуло небезпечні відпрацьовані лампи в сусідній області, повідомили “Нашому слову” в Сосницькому відділі Менської місцевої прокуратури.

Несанкціоноване розміщення відпрацьованих люмінесцентних ламп призвело до засмічення земель, створювало загрозу забруднення земельних ресурсів та атмосферного повітря.

Сосницьким відділом Менської місцевої прокуратури до суду подано позовну заяву в інтересах Державної екологічної інспекції в Чернігівській області про відшкодування шкоди, заподіяної засміченням земельної ділянки у сумі 77 275, 54 грн.

Господарський суд м. Києва погодився з доводами прокуратури та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі. Кошти в сумі 77 275, 54 грн буде стягнуто до спеціальних фондів Державного, Чернігівського обласного бюджетів та фонду Змітнівської сільської ради.

Коментарі закриті.