PC121750_12 грудня у районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу», під час якого було розглянуто стан сфери зайнятості в районі у рамках реалізації завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць та перспектив на 2014 рік.

У засіданні взяли участь виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Василенко, заступник міського голови Юрій Стальниченко, керівники управлінь і відділів району, роботодавці та керівники територіальних громад. Відкрила захід директор районного центру зайнятості Тамара Кот, яка ознайомила із ситуацією на ринку праці району, розповіла про діяльність служби зайнятості по впровадженню Закону України «Про зайнятість населення»; про проведення активної роботи в напрямку детінізації трудових відносин шляхом компенсації роботодавцям витрат в розмірі єдиного соціального внеску; про надання консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності; залучення коштів місцевих бюджетів для фінансування громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру за участю безробітних громадян; послуг з організації професійного навчання, підготовки та перепідготовки кадрів на замовлення роботодавців.

Продовжила виступ начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Мироненко, яка зазначила, що в районі є чимало позитивних прикладів щодо розвитку виробництва та створення нових робочих місць. З початку року 10 роботодавців, які за направленням центру зайнятості працевлаштували на новостворені робочі місця 19 громадян, з них 11 осіб, які потребують додаткових гарантій зайнятості, отримують компенсацію витрат в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Також розповіла про організацію та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру; про упередження порушень трудового законодавства та легалізацію виплати заробітної плати; роз’яснила зміст нових соціальних послуг, які надає роботодавцям центр зайнятості.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Василенко запевнив присутніх про збільшення фінансування місцевих громад для організації та проведення громадських робіт у наступному році; зазначив, що в районі постійно ведеться робота по реалізації в районі завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць.

«Це завдання є одним з пріоритетних, і, як зазначає Президент України, направлене на перехід від фінансування безробітних до ефективних заходів для скорочення їх кількості, стимулювання створення нових робочих місць», — повідомив Володимир Улянович.

Всі учасники «круглого столу» висловили побажання й надалі тісно співпрацювати із службою зайнятості для реалізації в Менському районі завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць.

 

Менська РДА

Коментарі закриті.