Протягом 2015 року Контакт-центром Державної фіскальної служби надано 1286 тис. відповідей на запитання суб’єктів господарювання та громадян.

Більшість з них, 1244,1 тис. – надано у телефонному режимі. Електронною поштою та факсом надано 39,6 тис. З використанням автовідповідача платники податків отримали 2,3 тис. відповідей на запитання.
Найчастіше суб’єкти господарювання та громадяни зверталися з питань податку на додану вартість, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податку на прибуток підприємств та податку на доходи фізичних осіб.
Для уникнення неоднозначного трактування положень законодавства відповіді надаються з використанням Бази знань. Це автоматизована база уніфікованих відповідей на запитання платників податків та громадян, яка постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані.
За 2015 рік з використанням Бази знань платникам податків надано 609 консультацій у письмовій формі. На сьогодні База знань налічує 14,1 тис. уніфікованих запитань-відповідей.
Для зручності суб`єктів господарювання та громадян Базу знань розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби у розділі «Запитання – відповіді» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу. Протягом 2015 року за допомогою ЗІР самостійно знайшли відповіді на свої запитання понад 2,7 млн. клієнтів офіційного веб-порталу ДФС.
Нагадаємо, що скористатися Базою знань можна на офіційному веб-порталі ДФС України або звернутися до Контакт – центру за телефоном 0 – 800 – 501007.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;You have to see what happensWe all have them, yet for some reason we brush them under the carpet, never to be talked about.cheap toms

A Islamic State militant collects pieces from the remains of the Jordanian plane.timberland boots uk
A visit to Munich truly is a ‘wish your heart makes’.prada borse outlet
12, before the fashion world turns its collective focus on the other major fashion weeks in London, Paris and Milan.mulberry bags sale uk

Khouri and Toliopoulos met about 15 years ago.mulberry sale uk

MP: What did growing up here mean to you in terms of ambition.mulberry outlet

Be aware (and ditch the playlist): Because running at night cuts down on your line of sight, make sure you can hear and see clearly.hogan outlet
cheap mcm bags

Коментарі закриті.