Потроху відпадає все те віджиле, що каменем тримає українців в нещастях. Розвалилась Імперія Зла – Радянський Союз, зник з площі Кат народів і ліквідована комуністична партія. Розвіялася “братня дружба” з їхнім побєдобєсієм. Нині останні дні доживає замаскована під українську філія Російської православної церкви.

Нещодавно в Мену завітав помолитися за патріарха Московського і всієї Росії Кирила владика Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій. Людей було мало, але ж, як це не сумно, були! Можна зрозуміти, коли за Кирила, котрий благословляє військо, що прагне знищити Україну і українців, моляться в Росії чи на тимчасово окупованих територіях, але в Мені це виглядає наругою над пам’яттю загиблих від рук агресора і зневагою тих, хто сьогодні боронить нашу країну.

Це скорочена версія, повна ж тут.

А в цей час Благочинний храмів Менського району отець Володимир (Шемендюк) запрошує у Фейсбуці до поїздки в Київ, де в суботу буде проходити Об’єднавчий Собор. Поїздка безкоштовна, бажаючі можуть зателефонувати 068 74 72 126.

Так відмирає минуле і твориться майбутнє, після Об’єднавчого Собору філії Російської православної церкви втратять будь-які можливості маскуватися під українське православ’я.

 

Коментарі закриті.