pliaj

Протягом 2009 року на водоймах Менського району загинуло 10 осіб, з них одна дитина дошкільного віку. З початку 2010 року вода забрала життя семи чоловік, повідомляє райвідділ ГУ МНС України в Чернігівській області.

Під час купання у Десні поблизу Макошине 16 липня близько 16.30 загинув 27-річний житель Чернігова. За повідомлення рятувальників, загиблий не вмів плавати. Його тіло виявили місцеві жителі 18 липня. Попередня причина смерті – механічна асфіксія через утоплення.

Така ж сама причина смерті зафіксована і у 24-річного жителя Степанівки, який 18 липня загинув під час купання в річці Дягова.

У річці Мена 19 липня близько 13.20 потонув 49-річний менянин. Тіло було піднято на поверхню водолазами Сосницької рятувальної станції того ж дня о 16.20.

Рятувальники зазначають, що всі вищезгадані випадки сталися в непередбачених для купання місцях.

Досвід та спостереження свідчать, що загибель людей на водних об’єктах найчастіше трапляється через недотримання громадянами заходів безпечного поводження під час купання та риболовлі.

Райвідділ ГУ МНС України в Чернігівській області звертається до населення з проханням суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на водоймах. Будьте обережними, бережіть своє життя!

Коментарі закриті.