браконьерыВироком Менського районного суду від 25 червня 2013 року було засуджено мешканця с. Семенівка Менського району, обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України, а саме – за незаконне зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду.

За інформацією Чернігіврибоохорони, 11 квітня рибалка, перебуваючи на озері Блистова, здійснював незаконний вилов риби забороненим знаряддям лову – сіткою зяберною та був затриманий працівниками Чернігіврибоохорони спільно з працівниками міліції, повідомляє “Город”

Засудженого було визнано винним у вчиненні злочину і призначено йому півтора року обмеження волі, з конфіскацією забороненого знаряддя лову та виловленої риби та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на один рік. Також із засудженого було стягнуто на користь місцевого бюджету шкоду, заподіяну злочином, у сумі 4 675 гривень.

Чернігіврибоохорона попереджає всіх «любителів легкої рибки» декілька разів подумати перед тим, як виходити на водойму із забороненими знаряддями лову, оскільки штрафи й проблеми можуть бути куди більшими, ніж кількість впійманої риби.

Коментарі закриті.