З понеділка, 20 серпня, розпочнуться ремонтні роботи по заміні деформаційних швів на мосту через річку Снов поблизу Снов’янки Чернігівського району.

Міст знаходиться на автотрасі Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч. Зона проведення ремонтних робіт буде огороджена.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області інформує водіїв про обмеження руху.

Рух автотранспорту (до 18 тонн) даною ділянкою автодороги буде перекинуто на сусідній міст, де влаштовано тимчасовий проїзд. Для організації руху встановлені два світлофори та відповідні дорожні знаки. Також місце проїзду облаштоване освітленням для видимості у темну пору доби, вздовж мосту встановлюється огородження з блоків ФСБ, об’єднаних тросом.

Для вантажного транспорту вагою понад 18 тонн рух буде перекрито. Об’їзд для вантажівок здійснюватиметься по автомобільній дорозі Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка. Далі на 61-му км дороги Н-28 (за містом Городня) звертати направо на автошлях територіального значення Т-25-12 Ріпки-Городня-Сновськ-Корюківка-Семенівка-КПП «Миколаївка» до 80-го км. Далі праворуч на дорогу територіального значення Т-25-18 КПП “Хрінівка”-Сновськ-Березна до Березни. І далі – виїзд на дорогу Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч.

Коментарі закриті.