У Менському дитсадочку «Сонечко» 25 січня відбулося розширене засідання методичного об’єднання музичних керівників «Джерельце» та вихователів дошкільних навчальних закладів на тему: «Патріотизм починається з колиски».

У ході зустрічі педагогічні працівники обговорювали проблему «Формування у дітей дошкільного віку почуття національної свідомості, патріотизму засобами впровадження цікавих форм роботи з музичної діяльності». Музичні керівники Менського дошкільного навчального закладу «Сонечко» ділилися досвідом роботи з даного питання.

Учасники семінару мали можливість підвищити рівень теоретичної підготовки щодо питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення; удосконалити знання щодо змісту, умов ефективної реалізації завдань з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку в умовах дитячого садка.

До уваги учасників творчої зустрічі були запропоновані модулі:

– лекційний модуль на тему: «Актуальність національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку: можливості та особливості на сучасному етапі» провела вихователь-методист Богданьок Т.М.;

– семінарський модуль на тему: «Формування у дітей дошкільного віку почуття національної свідомості, патріотизму засобами впровадження цікавих форм роботи з музичної діяльності» презентували керівники музичні Теско Ю.М., Мостова Л.К.;

– практичний модуль включав в себе перегляд музично-театралізованого дійства «Черевички для Оксани» за участю дітей старшого дошкільного віку та оглядової екскурсії розвивального середовища вікових груп, зокрема облаштування та дидактичне забезпечення національних куточків.

Коментарі закриті.