Інформація про те, що російська санітарна служба при вибірковому дослідженні зразків українських сирів у їх складі виявила пальмітолеінову і лінолеву жирні кислоти, як ознаку рослинних жирів, насторожила. Адже споживачів, які не є фахівцями, легко ввести в оману. І далеко не всі відрізняють пальмову олію від складової молочного жиру – пальмітолеінової жирної кислоти, повідомляє прес-служба ДП “Чернігівстандартметрологія”.

Роз’яснення дає експерт, аудитор, начальник сектору відділу по технагляду та з підтвердження відповідності харчової продукції та продовольчої сировини ДП “Чернігівстандартметрологія” Людмила Шаповалова.

З чого складається молочний жир?

– Стосовно знаходження линолевої та пальмитолеїнової кислот в твердих сирах виробництва філії «Менський сир». Ці ненасичені жирні кислоти є природними складовими молочного жиру. Жирнокислотний склад молочного жиру унікальний, відрізняється різноманітністю складових серед інших жирів тваринного та рослинного походження.

Коров’ячий молочний жир містить більш 40 різних жирних кислот. Більшість цих жирних кислот присутні у надзвичайно малих кількостях. Співвідношення їх залежить від сезону, умов утримання тварин, раціону відгодовування, стадії лактації, породи, географічного положення місцевості випасання корів тощо.

Споживач з власного досвіду знає, що літнє масло більш пластичне, ніж зимове. Ненасичені жирні кислоти містяться в молочному жирі у порівняно невеликих кількостях, загально – 30 – 32 %, у тому числі линолевої 3,0 – 5,5%, пальмитолеїнової – 1,5 – 2,0 (дані згідно ГОСТу Росії ГОСТ Р 52253-2004).Хоча в «звинуваченні» російської санітарної служби вони – основний аргумент.

Пальмитолеїнова та линолева кислоти відносяться до ненасичених незамінних жирних кислот, тобто не виробляються в людському організмі і мають неодмінно надходити з їжею.

Вони є біологічно активними, надзвичайно корисними для організму людини сполуками, мають захисні властивості щодо клітин людського організму, сприяють належному функціонуванню систем та органів людини, приймають участь у фізіологічних процесах. Їх дефіцит викликає захворювання.

Сам факт присутності цих жирних кислот в сирі не може бути показником наявності жирів немолочного походження в продукті.

Підтверджена якість

На підприємстві «Менський сир» функціонує система управління якістю та безпекою продукції. Відповідність її міжнародним та вітчизняним стандартам підтверджено незалежними вітчизняними та іноземними компетентними організаціями.

Відповідність продукції вимогам, що на неї поширюються, також підтверджена сертифікатами, в тому числі і російськими. Вони видавались після ретельного обстеження виробництва санітарними, ветеринарними службами, вітчизняними та російськими органами з сертифікації, випробувань продукції в акредитованих лабораторіях.

Безперечно, звинувачення у фальсифікації продукції має спиратись на документальні докази. Аналізувати необхідно не тільки наявність будь-яких речовин, а й їх кількість! Заяви ж були розраховані на неінформаваність споживача, або присутність назв, що не є щоденно вживаними пересічними громадянами.

Коментарі закриті.