zalizЗ 21 березня у залізничних квитках будуть вказуватися ім’я і прізвище пасажира, а при посадці у вагон буде необхідно пред’являти документи.

У квитки на потяги з 21 березня будуть вписуватися прізвище та ім’я пасажира, а посадка у вагон здійснюватиметься за наявності документа, що посвідчує особу, пише “Главред”.

Про це йдеться в постанові Кабміну від 6 березня 2013 року, яка набирає чинності з 21 березня.

Проїзні документи, придбані до набрання чинності цієї постанови без зазначення прізвища, залишаються дійсними, посадка в поїзд здійснюватиметься без пред’явлення документа, що посвідчує особу.

“Оформлення в квитковій касі повних і дитячих проїзних документів, у тому числі в електронному вигляді, здійснюється з внесенням до проїзного документа прізвища та імені пасажира зі слів особи, яка здійснює оплату проїзного документа”, – йдеться в постанові уряду.

“При оформленні проїзних документів з використанням мобільного зв’язку, Інтернету, спеціалізованих автоматів самообслуговування і т.д. прізвище та ім’я особи, яка буде здійснювати поїздку, зазначає особа, яка здійснює оформлення і оплату проїзного документа”, – сказано в постанові.

У проїзних документах (крім пільгових і безкоштовних) на проїзд у регіональних поїздах і квитках на проїзд у поїздах приміського сполучення прізвище та ім’я особи не зазначаються.

“Посадка в потяг здійснюється за пред’явленням проїзного документа та документа, що посвідчує особу”, – сказано в постанові Кабміну.

Нагадаємо, що документами, які посвідчують особу, в Україні визнаються: паспорт, закордонний паспорт, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія та інш.

Коментарі закриті.