Головне управління ДФС у Чернігівській області повідомляє, що з початку 2016 року стартувала кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2015 року.

Граничний термін для платників, які зобов’язані подавати таку декларацію – до 1 травня 2016 року. Для отримання податкової знижки декларація подається до 31 грудня 2016 року.

З метою створення сприятливих умов для платників податків протягом січня-квітня 2016 року центри обслуговування платників функціонують за подовженим режимом роботи. Громадяни можуть отримати послуги із роз’яснення щодо порядку заповнення декларації про майновий стан і доходи та необхідний бланк декларації безоплатно у територіальному органі ДФС за місцем податкової адреси платника податків.

Нагадуємо платникам, що декларація подається в один із таких способів:

особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання;

засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису не пізніше закінчення останньої години, в якому спливає граничний строк подання.

Бланк податкової декларації та порядок її заповнення розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України.

Коментарі закриті.