Начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області Андрій Шалигін повідомив про запровадження з 1 січня 2016 року нової форми декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 за №859 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 26 жовтня 2015 за №1298/27743.

Для зручності фізичних осіб у новій декларації об’єднано звітність по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору. Також для спрощення та зменшення часу для заповнення декларації її обсяг зменшено з 2 аркушів до 1, а кількість додатків – з 7 до 4.

Тепер додатки заповнюються лише при отриманні доходів, які передбачають особливий розрахунок оподатковуваного доходу при:

– отриманні доходів від двох та більше податкових агентів, у випадках передбачених Податковим кодексом;

– операціях з інвестиційними активами;

– отриманні іноземних доходів;

– визначенні оподатковуваного доходу від здійснення підприємницької та незалежної професійної діяльності.

Також значна кількість інформації, яка раніше заповнювалась в додатках, наразі відображається в самій декларації.

Отже, за результатами 2015 року фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі, подають декларацію про майновий стан і доходи до 10 лютого 2016 року, в якій разом з доходами від підприємницької діяльності декларують іноземні та інші доходи.

Громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, подають декларацію про майновий стан і доходи за результатами 2015 року до 1 травня 2016 року. Оскільки, 1 травня 2016 року припадає на вихідний день, відповідно до норм податкового законодавства останній день подання декларації про майновий стан і доходи переноситься на перший робочий день, тобто, 3 травня 2016 року.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;It’s one thing to manufacture 20, but if the Navy were to say “give us 1,000,” the order will exceed the capabilities of the small Anchorage plantThe Associated PressDaniel Green, 35, serving a life sentence for the July 1993 death of former NBA basketball star Michael Jordan’s father James Jordan, is one of 190 cases flagged for further review in a report on North Carolina State Bureau of Investigations crime lab practices.mcm bags
September auf der indischen Raketenbasis Satish Dhawan (bei Chennai/Madras).mulberry uk
I’d like to have the same thing happening on Sunday.michael kors boots uk

non supporting arm can assist by reaching up to the ceiling to create a T shape.ceinture hermes
Seul avantage de ce “feature phone” (téléphone basique), son autonomie.michael kors outlet

Коментарі закриті.