З метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, із тестовими технологіями, можливістю психологічно адаптуватися до умов проведення тестування у березні 2013 року буде проведено пробне тестування.

Про це “Нашому слову” повідомили у відділі освіти Менськой райдержадміністрації.

Пробне тестування проходитиме з предметів:

23 березня – з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії, іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської;

30 березня – з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.

Із 1 до 30 листопада 2012 року триватиме реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Реєстрування здійснюється учасниками самостійно. Вартість участі у пробному тестуванні 2013 року з одного предмета – 89 грн. У разі неявки учасника на пробне тестування з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються.

Для проходження пробного тестування у Чернігівській області охочі можуть зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Абітурієнт зможе взяти участь в одному із запропонованих предметів у той чи інший день тестувань. Учасники, які не змогли пройти пробне тестування, матимуть можливість отримати упродовж трьох днів на пункті пробного тестування комплект тестових матеріалів.

Результати пробного тестування учасники визначають самостійно після виконання всіх завдань. Після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, учасники тестування отримають інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання, схемами нарахування тестових балів.

З детальною інформацією щодо порядку реєстрації та проведення пробного тестування можна ознайомитися на сайті Київського центру оцінювання якості освіти. Слідкуйте за новинами.

Коментарі закриті.