55db70aef586ded6b4c956d6aa_49550541Новим постачальником газу споживачам Чернігівській області стане ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»,  через що споживачам треба буде потурбуватися про нові походи до газової служби, – повідомляє “Суспільний кореспондент“.

З 1 липня постачання природного газу побутовим споживачам Чернігівської області буде здійснювати нове підприємство — ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ». У зв`язку з цим споживачам газу треба укласти новий договір і в подальшому проводити розрахунки за реквізитами нового товариства.

З 1 липня 2015 р. ПАТ «Чернігівгаз» за рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Далі — НКРЕКП) — Постановою № 1640 від 28.05.2015 р. анульовано дію ліцензії щодо надання послуг з газопостачання  всім категоріям споживачів.

Для побутових споживачів, що проживають в Чернігівській області гарантованим постачальником газу за регульованим тарифом з 1 липня 2015 р. згідно рішення НКРЕКП — Постанови № 1644 від 28.05.2015 р. призначено підприємство  ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ». Товариство є суб’єктом господарювання, що в установленому порядку отримало ліцензію на постачання природного газу і здійснюватиме виключно реалізацію природного газу (відносини купівлі – продажу).

У зв’язку зі зміною постачальника всім побутовим споживачам необхідно:

 1. Укласти новий договір з ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»про надання послуг з газопостачання. З примірником нового тристороннього договору, умовами та процедурою його оформлення ви можете ознайомитись на корпоративному сайті ПАТ «Чернігівгаз» cn.104.ua  або звернувшись до Контакт-центру за телефоном 0462 65 15 04.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Заключення договорів буде відбуватися поступово.

Для укладення договору необхідно надати такі документи:

 • Документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України — паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства — національний паспорт або документ, що його замінює);
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності);
 • Технічний паспорт на будівлю;
 • Довідка про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (довідка про склад сім’ї) або будинкова книга;
 • Документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі – продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо);
 • Документ, що підтверджує право на отримання пільг;
 • Технічний паспорт газового обладнання (за наявності);
 • Технічний паспорт лічильника газу (за наявності).
 1. Звернути увагу, що з 01.07.2015 р. автоматично буде змінений особовий рахунок споживача.
 2. Починаючи з 01.07.2015 р., оплата вартості послуг з газопостачання, в т.ч. в частині погашення заборгованості станом на 30.06.2015 р., буде здійснюватися на поточний рахунок із спеціальним режимом використання новогопостачальника природного газу – ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за наступними реквізитами:

Отримувач платежу: ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»                             

код ЄДРПОУ 39576385  рахунок 26032300014749               

Чернігівське обласне управління АТ «Ощадбанк»

МФО 353553 

Нові банківські реквізити зазначатимуться у платіжному документі (рахунку), який споживачам надійде від ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ», починаючи з 01.07.2015 р.

 1. З метою уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожитий природний газ станом на 30.06.2015 р. просимо Вас, шановні Споживачі, протягом 30 червня — 02 липняповідомити показання газового лічильника на кінець червня будь-яким зручним для Вас способом. Споживачам м. Чернігова та Чернігівського району — через Контакт-центр за номером (0462) 65-15-04, СМС–повідомленнями за номером 067-244-99-38 або електронною поштою на адресу contact@cngas.com.ua. Споживачам інших районів області потрібно телефонувати до абонентського відділу філії газового господарства свого міста/райцентру або звертатись особисто.

Контакти та координати можна дізнатися на сайті ПАТ «Чернігівгаз».

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The most important part of all these shows, aside from the fact that some of them are the biggest shows I’ve done, is that most of the people there, if they know one of my songs, it’s Love Like Woe

A public relations major with a focus on social services management in college at Ohio, Cohen said he started the business as a way to “serve my community and also be able to make some money to provide for my family.michael kors outlet uk

How long will she go.mcm backpack for sale

So the Cougars must think pretty highly of Abramo.mulberry outlet uk
French President Francois Hollande led the march and was joined by world leaders in a sign of unity.cheap ray ban glasses
When does HIV infection transform into full blown AIDS.portafoglio prada
prada bag

Коментарі закриті.