Цьогорічний, 15-й «Фенікс» став золотим у прямому сенсі. Минулої суботи його організатор – районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – зібрав рекордну за всі роки суму – 9661 гривню.

Окрім творчих колективів з нашого району, на святі виступали і гості – виконавці з Ніжина та Прилук. Усього на сцені того вечора побувало понад 250 артистів.

Глядачі отримали приємні сюрпризи, подарунки та призи за участь у творчих конкурсах. Малеча – повітряні кульки, які витали над глядацькою залою протягом усього дійства.

З урочистої нагоди гостей у залі навіть пригощали шампанським. А юні артисти з «Золотого Фенікса» понесли додому солодощі та пам’ятні дипломи учасників фестивалю.

Зібрані на фестивалі кошти протягом року використовуватимуться на надання допомоги родинам, що опинились в складних життєвих обставинах, дітям з особливими потребами, творчо обдарованим дітям та молоді.

Спонсори, без яких свято могло і не відбутися: районна державна адміністрація, філія «Менський сир», ВАТ «Мена-ПАК», ЗАТ «Менське ШРБУ-82», кст «Дружба», СФГ Дорошенко, друкарня «Домінант», редакція газети «Наше слово», магазин «Лагрос», аптека «Лек-віл», аптека ім. В.І. Смирнова, ПП Переверза, служба доставки «Інтайм», районна організація партії «Сильна Україна», кредитна спілка «Дія».

Автор ідеї, натхненник, а в цьому році і спонсор – Тетяна Дмитренко-Йоорманн.

Коментарі закриті.