Українські ЗМІ вчергове наперебій розповідають про Менську виправну колонію для колишніх правоохоронців, що розташована у селищі Макошине. Цього разу у зв’язку з вироком колишньому міністру внутрішніх справ Юрію Луценку.

Юрій Луценко відбуватиме термін в Менській виправній колонії для засуджених силовиків в Чернігівській області.

Газета «Комсомольськая правда в Украине» повідомляє, що колонія була створена ще 1981 року, і спочатку тут відбували покарання звичайні в’язні. Перших засуджених міліціонерів туди почали привозити у 1991 році – і в середині 90-х керівництво Пенітенціарної служби вирішило перепрофілювати колонію під ув’язнених, які працювали в органах МВС.

Видання пише, що кімнати в Менської колонії, де живуть засуджені, більше нагадують армійські казарми, а не тюремні камери. Є автомайстерня і меблеві цехи, і як тільки Луценко потрапить на зону, йому запропонують або лагодити авто, або столярувати. Він може відмовитися, натомість вибравши, наприклад, нескладну роботу в бібліотеці або ж не працювати взагалі.

В Менської колонії утримуються не тільки «перевертні в погонах» з МВС, а й інші колишні силовики – податківці, прикордонники, співробітники СБУ та МНС, внутрішніх військ. Туди ж потрапить суддя-колядник Ігор Зварич і деякі члени «банди Гончарова» – працівники міліції, які викрадали людей, щоб отримати за них викуп, пише «КП в Украине»

Як відомо, 27 лютого Юрія Луценка засудили на чотири роки з конфіскацією майна. Євросоюз, а також США з обуренням сприйняли вирок екс-міністру.

Коментарі закриті.