Юні таланти розпочали фестивальУ Менському районі стартували творчі звіти художньої самодіяльності у рамках фестивалю «Квітуй во славу України, талантів молодих перлина». Свої сценічні таланти демонструвала і юнь Городища.

То дарма, що у школі навчається усього ледь більше 40 учнів, зате які вони талановиті і активні!

Прекрасну виставку бісероплетіння – квіти, картини, ікони, прикраси, сувеніри – представили Олена Міщенко, Тетяна Шевченко, Юлія Симоненко, Альона Сита, Світлана Зарудна, Аня Радченко.

Гарні роботи з цього ж виду творчості продемонстрували і старші – завідувач бібліотеки Людмила Яцухно і пенсіонерка Галина Потапуко.

Концертна програма, яку представила городищенська молодь, була насиченою і різножанровою. Глядачі з насолодою слухали спів тріо у складі Даші Квоки, Ані Коваленко та Світлани Зарудної.

Щирі овації дісталися ансамблю «Бродячие артисты», а конкретно – його учасникам Саші Ковбасі, Олексію Медведєву, Сергію Ілляшенку та Богдану Міщенку.

Світлі перспективи і у танцюристів молодшої та старшої груп. Хореографічні композиції «Вальс» і «Веселі бджілки» у їхньому виконанні нікого не залишили байдужими.

Щирий гумор був у сценці «Девишник», де ролі дівчат виконали хлопці.

Захоплювалися глядачі співом Світлани Юсухно, Ірини Руденко, Павла Шабела, Аліни Міщенко та інших.

Талановита юнь гостинно прийняла на

сцені жіночий вокальний ансамбль, котрий уже багато років дарує пісенну насолоду односельцям.


Концерт промайнув так швидко, мов мить, на одному диханні. Його ведучі побажали усім:

Нехай у небо пісня лине вище й вище,
Нехай в серцях завжди цвіте весна.
Сьогодні звітувало Городище –
Талановита молодь нашого села!

***

Своє сценічне мистецтво вже показала творча молодь Синявки, Дягови. Звітні концерти у районі триватимуть протягом квітня – травня.

Коментарі закриті.