Юні стольненці все зможутьНа зразок телешоу «Моя дитина зможе» працівники бібліотеки Стольного влаштували конкурс у стінах книгозбірні.

Прибраними у національні костюми і святковий одяг недільного дня до бібліотеки завітали Катерина Гляс з донечкою Настусею, Тамара Баран зі своїм сонечком на ім’я Крістінка, бабуся Наталія Тарасенко з онучкою Русланою та Оксана Голівець з донею Варварочкою.

За накритими столами, на яких були соки, фрукти, печиво і цукерки, всі вони почувалися невимушено і розкуто.

Завідувач бібліотеки Валентина Оліфіренко розповіла, що нинішній рік ЮНЕСКО оголошено Роком сім’ї, отож цей захід і присвячується найдорожчому, що має людина, – мамі і родині.

Валентина Павлівна ознайомила присутніх з незвичайною виставкою – виробами модульного оригамі, які люб’язно надала жителька Стольного Олена Царенко.

А далі розпочалися веселі і корисні конкурси. Валентина Оліфіренко і її колега Тетяна Корнієнко добре попрацювали, аби учасникам розважального заходу справді було цікаво. Приміром, кожній сім’ї було вручено призи, які були щільно замотані у папір. Треба було позмагатися у спритності – хто швидше звільнить приз від упаковки.

У великій тарелі – фрукти і овочі. Діти мали назвати, що з них є овоч, а що фрукт, і як вони іменуються.

Складання пазлів, кидання на відстані у відро пластикових стаканчиків, пошук на маминому одязі прищепок та чимало інших конкурсів так захопили малечу, що вони забули і про солодощі на столі.

Були цікаві розумові вправи і для мам. Ведучі зачитували уривки з казок, навіть не дуже відомих і популярних, а вони мали вгадати, як ця чи інша казка називається. Ще були і загадки та веселі розминки.
У паузах між конкурсами дітки декламували вір­ші, гралися з іграшками, котрих у бібліотеці стільки, як у дитячому садочку.

Найбільше очок набрала Настя Гляс. Коли ще перед початком конкурсів я вирішила познайомитися з цією цікавою дівчинкою, то вона представилася як Настя Володимирівна.

Призи – яскраві, потрібні і чесно завойовані – дісталися не тільки переможниці. Найменша учасниця сільського шоу Варварочка Голівець отримала свою нагороду. Не пішли додому з порожніми руками ні Крістіночка Баран, ні Руслана Тарасенко.

Коментарі закриті.