Пройшовши відбіркові збори у Чернігові, менські гімназисти Костянтин Гальос та Антон Пеклуха отримали можливість стати учасниками Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Відбулася вона в Полтаві, куди прибули понад півтори сотні школярів з усіх регіонів України.

Десятикласник гімназії Костянтин Гальос привіз диплом третього ступеня. Як розповів «Нашому слову» сам призер, змагання були цікавими, особ­ливо сподобалася організація олімпіади.

Дев’ятикласник Антон Пеклуха повернувся додому також із гарними результатами. До призового місця йому не вистачило всього декількох балів. Конкуренція була дуже серйозна.

Своїми результатами юні хіміки задоволені, але кажуть, що ще є над чим працювати. Вони – постійні учасники обласних та регіональних олімпіад. Старанно готуються до кожного змагання. В цьому їм активно допомагає вчитель хімії та біології Ірина Вовченко.

Саме вона готує учнів до олімпіад, активно займається з діть­ми хімією, проводить з ними багато часу додатково. Своїми учнями пишається і переконана, що вони дуже талановиті і перспективні.

Ірина Олександрівна шкодує, що тільки двоє учасників поїхали в Полтаву. Аліні Буцан цього року не вдалося здобути необхідну кількість балів, щоб отримати перепустку на олімпіаду. Хоча дівчина – неодноразова переможниця обласних олімпіад та має значні досягнення у вивченні хімії.

За ініціативи педагогічних колективів Менського та Сосницького районів свого часу була створена міжрайонна хімічна школа «Сіверська орбіталь» для роботи з талановитими дітьми. Учні менської гімназії разом із однолітками з інших районів часто проводять зустрічі вихідного дня, постійно навчаються та діляться напрацюваннями.

Ірина Вовченко та школярі щиро вдячні за допомогу в організації та проведенні цих зустрічей центральній бібліотечній системі. Також хочуть сказати спасибі батькам, спонсорам та міській раді за сприяння і допомогу.

Коментарі закриті.