Юні футболісти можуть вибороти поїздку в ЛондонЗ 15 по 19 травня в 7-ми містах України пройдуть півфінали українського етапу чемпіонату світу з футболу серед дітей «Кубок Націй Данон».

Про це повідомляє прес-служба компанії “Данон Україна”.

В цьому році відбіркові зональні змагання відбудуться у містах:

Місто

Місце проведення

Дата

Час

Вінниця Стадіон СК «Нива» 15 травня

10.00

Тернопіль Стадіон «КЗДЮСШ» 16 травня

10.00

Чернігів Стадіон ДП «Олімпійський нсц «Чернігів» 16 травня

10.00

Херсон Стадіон «Кристал» 18 травня

11.00

Львів Стадіон «СКА» 18 травня

11.00

Кременчук Стадіон «Кремінь-Арена» 19 травня

11.00

Луганськ Стадіон «Авангард» 19 травня

11.00

На півфінальних турнірах юні футболісти розіграють сім путівок на Всеукраїнський   фінал Кубку, який відбудеться 26 травня в Києві на стадіоні «Спартак», де до «великої сімки» на правах господарів приєднаються київські юнаки.

А вже у вересні цього року команда-переможець національних змагань представить Україну на міжнародному фіналі турніру «Кубок Націй Данон» у Лондоні та зустрінеться з юнаками з 45 інших країн.

Так в 2012 році в Одесі команда «Кремінь-2001» з м. Кременчук (СШ № 1) в запеклій боротьбі здобула перемогу та потрапила до Варшави, де за головний приз турніру змагалися команди з 40 країн –  переможці національних турнірів.

Генеральний директор «Данон Україна» Даріо Маркетті: «Як батько, я роблю усе, аби мої діти мали твердий характер, міцне здоров’я та непереборне прагнення досягти мети. Як голова компанії «Данон» в Україні, я прагну будувати здорове суспільство – створюючи якісні продукти харчування та нові можливості для розвитку зростаючого покоління. Кальцій та інші поживні речовини у молочних продуктах «Данон» зміцнюють тіло. А наш ініціативи, такі як «Кубок Націй Данон», зміцнюють волю, бажання йти до мети, дарують віру у мрію. Сьогодні кожен із українських хлопчаків, що ганяють м’яча після уроків,  має шанс стати справжньою зіркою футболу. Я вболіваю за Україну та бажаю нашим командам успіху!»

«Кубок Націй Данон» є наймасштабнішим дитячим футбольним чемпіонатом у світі серед непрофесійних гравців у віці 10-12 років. Щороку у змаганнях «Кубок Націй Данон» на чотирьох континентах беруть участь близько 2,5 мільйони хлопчаків, з 25 000 шкіл та 20 000 клубів. Усе – заради шансу отримати приз з рук легендарного Зінедіна Зідана, офіційного посла «Кубку Націй Данон».

В Україні турнір відбувається 11-ий раз! І кожного року в національному етапі «Кубку Націй Данон» беруть участь більше 200 000 юних футболістів з понад 8 000 шкіл зі всієї країни.

Найбільш вдалим для України в історії турніру «Кубок Націй Данон» виявився виступ на міжнародному фіналі в 2000-му році, коли бронзову медаль виборола команда з Кременчука. В 2010 році на турнірі в Південній Африці учні львівської середньої школи №73 посіли почесне п’яте місце з понад 40 команд-суперниць.

Дана соціальна ініціатива реалізується за підтримки та під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Партнерами компанії Данон також традиційно є Асоціація аматорського футболу України, компанія ADIDAS та Gala Radio.

Коментарі закриті.