У спортзалі міського стадіону 19 травня пройшли змагання відкритого особисто-командного чемпіонату Менської ДЮСШ «Колос» з вільної боротьби. Змагалися юнаки 2000 року народження та молодші.

Змагання стали підсумковими у цьому учбовому році. Вихованці відділення вільної боротьби склали їх на відмінно, посівши командне перше місце. Загалом у змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з Чернігова, Щорса, Ніжина, Сосниці. Другими в командному заліку були щорсівці, третіми – ніжинці.

В особистому заліку чемпіонами змагань стали Ярослав Аксьоненко, Дмитро Дорошенко, Іван Нетреба та старші юнаки: Павло Дзиндра і Олександр Романець.

Призери змагань – Олексій Симан, Антон Педь, Олександр Васюта, Ярослав Зелений, Олександр Санніков, Антон Ілляшик, Валентин Василенко.

Команду готували тренери-викладачі Дмитро Коноваленко та Генадій Биндюк. Змагання відбулися за активної спонсорської підтримки колишніх вихованців відділення вільної боротьби.