Кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко сьогоднішній день присвятила спілкуванню зі своїми прихильниками на Чернігівщині.

Уже об 11 годині ранку Юлія Володимирівна приїхала до Прилук. На велелюдному мітигу зі сцени вона чітко заявила про те, що готова зустрітися в чесних телевізійних дебатах зі своїм головним опонентом. Але висловила сумнів щодо його згоди взяти участь у них.

Юлія Тимошенко також наголосила на тому, що зацікавлені люди намагаються усіляко завадити їй потрапити до другого туру виборів.

– Але я збираюся розчарувати їх усіх. Я буду у другому турі, і разом ми будемо захищати Україну, – переконана Тимошенко.

За словами лідера «Батьківщини», наша країна має бути демократичною, а не олігархічною державою.

Юлія Володимирівна закликала громаду обов’язково прийти у неділю на виборчі дільниці та проголосувати.

Наступним містом, яке не менш тепло зустріло Юлію Тимошенко, став Ніжин. Саме там на зустрічі з громадою вона запевнила, що зараз зробити правильний вибір допоможе тільки правда про політику та політичне життя кандидатів.

– За останні дні, які залишилися до першого туру виборів, а залишилося три дні та три тижні до другого туру, я прошу вас зробити майже неможливе, а саме – донести до людей правду про політику. Я прошу вас: зв’яжіться з вашими дітьми, батьками, сусідами, з усіма вашими знайомими і розкажіть їм, який зараз існує ризик, – заявила Юлія Тимошенко.

За словами Юлії Володимирівни, наша країна готова долучитися до сильного гравця на політичній арені – Європейського Союзу, і не варто довіряти тому, хто каже, що час ще не настав. Північний сусід продемонстрував нам все своє “братерство” і захистити від нього можуть тільки спільні дії.

Надвечір лідера “Батьківщини” зустрічав Чернігів. Дуже багато людей приходило на площі цього дня, але ввечорі біля драматичного театру зібралась рекордна кількість чернігівців.

Люди зустрічали свого лідера плакатами, прапорами та привітальними вигуками. Юлія Тимошенко пройшла живим коридором до самої сцени.

Під час мітингу Юлія Володимирівна наголошувала на необхідності створення в Україні сучасних Збройних Сил, аби у майбутньому жоден агресор не посмів погрожувати нашій державі.

Альона ШЕПІДА.

Юлія Тимошенко
Зустріч з Тимошенко в ЧерніговіЮлія Тимошенко
Юлія Тимошенко. Мітинг у Чернігові

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Molded cleats tend to be less expensive and are often required for youth play for safety reasons8 million years ago, at least 300,000 years earlier than previously thought.cinture gucci
Ce qui peut paraître une hérésie est en fait une formidable idée puisqu’elle demande à l’utilisateur de jouer constamment avec le combo gâchette + stick gauche afin de rendre cohérents ses dribbles et ses déplacements.michael kors uk bags

For Rutgers (10 10 overall, 2 5 Big Ten) to snap a three game skid and earn its first Big Ten road win, Foreman must bring it against a desperate Penn State squad (12 7, 0 6).mulberry uk
“To think that thousands would fund the unproven with their sole reward being intrinsic, well, that set my gears grinding.prada handbags uk
Parenteau, left, watches as a shot by defenceman Jeff Petry gets past Tampa Bay Lightning goalie Andrei Vasilevskiy, right, of Russia, during the second period of Game 4 of a second round NHL Stanley Cup hockey playoff series in Tampa, Fla.prada bags

Коментарі закриті.