Ведучі благодійного заходу на прикладі п’ятьох родин розказали і показали на відео, як живеться хворим дітям і таким, що при живих батьках зосталися сиротами.

Хлопчики і дівчатка з таких сімей прагнуть любові найближчих людей, часто їм не вистачає найнеобхіднішого.

Так, Наталії Швидкій з Макошине конче потрібен візок, аби вона могла пересуватися на ньому не лише по кімнаті, а й на вулиці. Можливо, у когось вдома є ця річ, стоїть десь і припадає пилом. Подаруйте візок Наталі, а разом з ним – надію, що не все так погано у нашому житті.

Сестрички Аліна і Іринка Кольцови з райцентру мріяли про мобільний телефон. І вони на суботньому вечорі його отримали від приватного підприємця з Мени Юрія Цигипи.

Дитячі мрії мають обо­в’язково збуватися. Приміром, Данилко Сернюк з Мени хоче мати костюм людини-павука. Є свої побажання і в Миколки Григорчука з Майського, Діми Терещенка з Мени.

Кожній цій дитині були присвячені найкращі концертні номери на благодійному вечорі. Організатори заходу зібрали кошти від глядачів на фінансову підтримку знедолених дітей. А ще хлопчики і дівчатка, які потребують розуміння і нашої любові, отримали подарунки – іграшки, солодощі.

Настоятель Свято-Троїцької церкви, що в Мені, отець Василій побажав дітворі здоров’я, радості і Божого благословення і вручив новорічні подарунки.

У концерті взяли участь не лише відомі у нас і за межами району колективи та учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури, а й солістка Альона Бельченко, саксофоніст Костя Примаченко з Мени та інші.

* * *

Хочу сказати велике спасибі усім, хто брав участь у підготовці та проведенні благодійного концерту «Янгол-охоронець». А саме: дитячим творчим колективам району та їх керівникам – Анжелі Цигипі, Галині Фесюн, Риті Солдаткіній, Мальвіні Ленчевській, Вероніці Бур.

Також велику вдячність висловлюю Н.К. Підлипській, О.М. Нестеренку, Р.М. Солдаткіній, Г.М. Боюн, Н.М. Носовець, О.О. Мельнику, О.О. Люшину, А.М. Московській, Б.М. Сірику та А. Бельченко, Я. Олещенко, С. Маринченко, С. Юсухно, О. Порядинському, К. Примаченку, дітям з інтернату за активну участь у заході. Та чарівним ведучим-янголятам за майстерність та чудові виступи.

Спасибі В.І. Раку та О.М. Прищепі за те, що зробили чудові відео-ролики. Велика вдячність глядачам та спонсорам (ФОП І.С. Маринченко, магазинам «Майстер плюс», «Надія», «Спутник», приватним підприємцям Ю.Л. Цигипі та Ю.В. Ковбасі, настоятелю Свято-Троїцької церкви отцю Василію) за значний внесок у здійснення дитячих мрій. А також окрема вдячність діткам та їх батькам.

З повагою, директор КЗ «Центр культури і дозвілля молоді» Юлія ЛУКАШ.

Коментарі закриті.