У Мені розпочнуться новорічно – різдвяні заходи 23 грудня. На центральній площі міста менянам презентують зелену красуню. Головною інтригою відкриття стане сама ялинка, яка цього року матиме новий образ.

Планується, що висота ялинки буде 15 м, – повідомляє міськрада.

 

ПРОГРАМА:

О 13.00 відкриється резиденція Святого Миколая. Кожна дитина,яка завітає у хатинку отримає солодкий подарунок і фото на згадку. Також тут можна буде поласувати справжньою українською кухнею та придбати ексклюзивні сувеніри на згадку.

 

На дітей чекатиме «Чарівна зимова країна», з морем розваг, конкурсів, сюрпризів. Для найспритніших учасників свята у цьому році відкриється нова еко – гірка.

 

Усіх хлопчиків та дівчаток чекають розваги та подарунки від улюблених казкових героїв «Крижаного серця».

 

Ще однією особливістю цьогорічного свята є відкриття «Галявини майстрів» де проходитиме конкурс ялинкової еко – іграшки, виготовленої власноруч жителями громади.

 

 

О 15.00 розпочнеться дитяча новорічна вистава «Незвичайна подорож », яку представлять талановиті учасники та дитячі творчі колективи району. Не менш насичена программа чекає на дорослих.

 

 

Із 17.00 вас роважатимуть : гурт «Камертон», співоча сучасна группа «Крем – брюле», і на прохання молоді із власною програмою – співак «Хаs».

 

 

О 18.00 – урочисто засвітиться гірляндами новорічна ялинка

 

 

О 21.00 для усіх присутніх – святковий феєрверк.

Коментарі закриті.