наркотикиПро способи передачі «із волі» заборонених предметів у заклади пенітенціарної системи розповідає керівник прес-центру управління ДПтС України в Чернігівській області Ксенія ІСАЄНКО, пише Біла Хата.

Правильно буде сказати, що до установ виконання покарань Чернігівської області заборонені предмети не потрапляють, а громадяни намагаються їх доставити різними прихованими способами.

Наприклад, в Чернігівському слідчому ізоляторі під час догляду передачі на ім’я засудженого в салі було виявлено поліетиленовий пакет з наркотичною речовиною.

Також в слідчому ізоляторі Чернігова під час обшуку ув`язненого, який прибув з ізолятору тимчасового тримання м. Корюківка, у стельці правого черевика, було виявлено та вилучено грошові купюри.

В Менській виправній колонії № 91 під час видачі поштової посилки, адресованій засудженому, в крем-фарбі «SAMANDER», а саме, в помазку під паралоном було виявлено порошкоподібну речовину білого кольору, загорнуту в поліетелен.

В Прилуцькій виховній колонії під час догляду автотранспорту на транспортному КПП, після попередження водія здати заборонені предмети, в кабіні водія було виявлено гроші та 22 пачки цигарок (неповнолітнім засудженим курити в установі виконання покарань заборонено).

Хочу нагадати, що доставка заборонених предметів в установи виконання покарань несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Коментарі закриті.