Державна реєстрація юридичної особи або фізичної особи-підприємця проводиться у день надходження документів – не пізніше наступного робочого дня після їх надходження. Того ж дня відомості з Єдиного державного реєстру (далі – ЄДР) передаються до контролюючих органів.

В органах ДФС у день отримання відомостей з ЄДР новостворених юридичних осіб та підприємців беруть на облік. І оперативно передають до Єдиного реєстру інформацію про взяття юридичних осіб та підприємців на облік та їхні дані щодо реєстраційного номеру платника єдиного внеску та клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності.

Державний реєстратор видає чи надсилає поштовим відправленням з описом вкладення витяг з ЄДР, який містить інформацію про державну реєстрацію та взяття на облік в органах ДФС.

Це робиться у стислі терміни. Новостворені підприємства, установи чи приватні підприємці мають можливість отримати витяг з ЄДР з даними про проведення державної реєстрації та взяття на облік в органах ДФС не пізніше наступного робочого дня з моменту подання відповідних документів державному реєстратору.

Коментарі закриті.