Неправомірна вигода ­­– це грошові кошти, інше майно, переваги, пільги, послуги, нематеріальні активи, які обіцяють, пропонують, надають або одержують без законних на те підстав. Коли доля зводить вас з недоброчесним чиновником, слід юридично правильно протистояти його зазіханням. Про те, як саме, «Нашому слову» розповів начальник районного управління юстиції Володимир Єрмоленко.

– У випадках вимагання від громадян неправомірної вигоди необхідно категорично відмовитись від її надання і негайно повідомити правоохоронні органи про таке вимагання для вжиття відповідних заходів реагування згідно із законодавством.

Слід зазначити, що згідно із статтею 369 Кримінального кодексу України пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи не вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища – карається штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк із спеціальною конфіскацією.

Особа, яка пропонувала, обіцяла чи надала неправомірну вигоду, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї були вчинені дії щодо вимагання неправомірної вигоди і після пропозиції, обіцянки чи надання неправомірної вигоди вона до повідомлення їй про підозру у вчиненні злочину добровільно заявила про те, що сталося, органу, службова особа якого згідно із законом має право повідомляти про підозру.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;I never quit, My team never quits

“I am urging the provincial and federal governments to uphold their commitment to First Nations children and begin the hard work needed to transform existing programs and services for First Nations children and implement Jordan Principle,” Elman said in a news release.mk handbags uk
This is the first privately owned national Urdu news channel in India, claims the multi media business company.mulberry handbags sale
and the National Hockey League.mulberry sale uk
Lowther Civil War Letters, and the William W.gucci sito ufficiale
White to play both the studio and live version of the song.mulberry handbags sale
McMahon, and S.mulberry uk
You guys make up your own minds.sac birkin hermes

Коментарі закриті.