ДПС України запроваджує новий сервіс для платників податків – подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій в електронному вигляді. Тобто, підприємці та підприємства, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або реєстратори, що створюють стрічку в друкованому вигляді, матимуть змогу подавати податкову звітність через Інтернет.

Не варто переконувати будь-кого, що перехід на електронну звітність – це сучасний крок. Він дає змогу вирішити багато проблем, з якими постійно стикаються бухгалтери підприємств. Адже для складання звітів потрібно заповнювати безліч паперів, реєструвати документи і все складати на полиці паперових архівів.

Новий сервіс дасть змогу платникам податків спростити сам процес складання звітності, адже звітність буде формуватись автоматично. Крім цього, зменшаться витрати на друкування та зберігання контрольних стрічок. А ще завдяки можливості дистанційного контролю зменшиться кількість перевірок.

Мітки: ,

Коментарі закриті.