водаЦьогорічна ситуація з кліматом  з його  високими температурами, відсутністю дощів в 2015 році  призвела до того, що у природних умовах (у невеличких річках, у колодязях) води недостатньо для потреб населення. Якщо населення з міст та селищ міського типу, де є централізоване водопостачання, не відчуває нестачі питної води, то для сільській місцевості вода є продуктом стратегічного значення.

Бактеріальне забруднення  води може бути причиною  виникнення та розповсюдження цілої низки  інфекційних хвороб кишкової групи, вірусних інфекцій , глистних інвазій . У таких випадках вода є фактором передачі  дизентерії, гастроентериту, холери та багатьох інших схожих захворювань від хворої людини до здорової. Недостатня кількість води або її відсутність , нехтування  елементарними правилами використання та дезінфекції джерел взагалі також може привести до таких же наслідків. Фактором передачі інфекцій при цьому буде так званий контактно-побутовий шлях через брудні руки.

Згідно з санітарними правилами, що діють в нашій державі, якість води за бактеріологічними показниками нормується окремо для централізованого водопостачання та так званого децентралізованого, коли помешкання громадян не каналізовані (питна вода не введена в будинок та з нього не   відводяться стічні води), використовуються підземні  води за допомогою таких споруд, як свердловини, шахтні або трубчасті колодязі. У   спекотний період літа 2015 року найбільш страждали мешканці сіл та селищ, які мають на подвір’ях шахтні або трубчасті колодязі, рівень води у яких напряму залежить від рівня ґрунтових вод.
А які за якістю можуть бути ґрунтові води, коли перший водоносний горизонт напряму зв’язаний з ситуацією на поверхні землі?

До ускладнення епідемічної ситуації  може привести відсутність води, її недостатня кількість (навіть без мікробного забруднення), а також бактеріально забруднена вода, для чого умови завжди є.

Щоб позбутися негативного впливу такої води, є порада, яка доступна всім і не потребує якихось коштів. Воду з джерел децентралізованого водопостачання перед вживанням необхідно обов’язково кип″ятити.  При цьому вона втрачає деякі мінеральні властивості, однак стає бактеріально та вірусологічно  безпечною. Якщо цього не робити, лихо може спіткати кожного з нас вже після склянки такої води.  Взагалі сиру воду вживати не бажано, краще пити кип′ячену воду, позбавлену бактеріального забруднення, очищену бутильовану, якої в нашому краї достатньо.

Після дощів, які в нашій області  бувають і потужними,  у колодязях підвищується рівень води, при цьому вона може бути небезпечна для вживання у сирому вигляді. Справа в тому, що накопичені на поверхні землі різні відходи, в тому числі і біологічні з великою кількістю різноманітних  мікроорганізмів, забруднюють підземні води. Необхідно з насторогою відноситися до такої води, вона може бути навіть прозорою на вигляд і при цьому бути небезпечною і в першу чергу для дітей.

Здоров’я  кожного в його руках. Не будемо забувати про це.

Завідувач Менського РЛВДУ «Чернігівський ОЛЦ ДСЕСУ» Зеркаль Ю.А.

Коментарі закриті.