Учитель-логопед Світлана Євус проводить заняття з вихованцями логопедичної групи. Альона Василець, Ангеліна Луговська, Мирослава Пиріг та Сергій Веретенник неначе просто граються. Але таким чином суттєво розвивають мовлення.

Розпочався набір до спеціалізованих груп для дітей з вадами мовлення у міському дошкільному навчальному закладі комбінованого типу імені Щорса.

Перша така група у цьому садочку була відкрита шість років тому, ще одна – минулого літа. Тут займаються не лише менські малюки, а й дошкільнята з Лісок, Величківки, возили дитину з Данилівки. Очевидно, небайдужі батьки вчасно помітили проблеми із мовленням у дітей і звернулися по допомогу до логопеда та, не гаючи часу, почали корекцію під наглядом спеціаліста.

За словами вчителя-логопеда міського дошкільного навчального закладу комбінованого типу ім. Щорса Світлани Євус, дитина у чотири роки повинна чітко вимовляти усі звуки, вміти правильно будувати речення. Якщо це не так – потрібна консультація спеціаліста. У Мені цим займається районний логопед Юлія Шевчук, котра веде прийом у приміщенні міської школи ім. Т.Г.Шевченка.

Окрім того, поштовхом для візиту до логопеда мають бути такі обставини:
– дитина заїкається;
– не йде на контакт;
– погано запам’ятовує;
– надто соромиться у спілкуванні з людьми та ін.

У спеціалізованих логопедичних групах малюки займаються за спеціальною програмою. Тож ідучи до першого класу, позбуваються мовленнєвих вад.

Коментарі закриті.