Витрати українців на мобільний зв’язок зростутьНапевно, багато людей, які користується мобільним зв’язком від оператора МТС, звернули увагу на те, що в останні кілька днів якість зв’язку помітно погіршилася. При розмові в трубці з’явилися якісь шуми і перешкоди, що заважають розпізнаванню слів і голосу співрозмовника.

Чернігівський інтернет-портал “Город” вирішив з’ясувати причини погіршення зв’язку.

– Цього року компанія МТС проводить масштабну модернізацію мережі, – повідомила керівник відділу по зв’язках з громадськістю компанії МТС Вікторія Рубан. – Компанії вже 20 років, у ті роки, коли мобільні оператори тільки починали будувати свої мережі, все базувалося виключно на наданні голосових послуг. Дотепер багато що змінилося. Навряд чи хтось 10 років тому міг подумати про те, що люди будуть передавати зі своїх мобільних пристроїв такі масиви інформації, які передають зараз. Нині вже недостатньо надавати одні лише голосові послуги. Прогрес не стоїть на місці, і у людей з’явився попит на послуги з передачі даних. А передача даних створює додаткове навантаження на мережу. Тому компанія МТС вирішила замінити застаріле обладнання.

Зараз ми міняємо всі базові станції і встановлюємо станції нового покоління. Чернігів знаходиться на першому місці у списку міст, де модернізації устаткування. Оскільки сукупність базових станцій являє собою живий організм, то взяти і замінити все за один день ми не можемо. Тому поки ведуться роботи, деякі послуги мобільного оператора МТС можуть бути недоступні. Якість зв’язку також змінилася через проведення робіт. При установці станцій нового покоління, щоб повністю не відключати абонентів від мережі, ми перерозподіляємо їх на інші станції. Саме через це погіршується якість. Основну роботу ми намагаємося виконувати в нічний час.

Ми приносимо вибачення нашим абонентам і сподіваємося на їхнє розуміння. Протягом одного – двох днів всі роботи будуть закінчені. Установка станцій нового покоління позитивно вплине на передачу даних. Швидкість і якість інтернету помітно покращаться.

Коментарі закриті.