елкаУ Срібному — аж 33 штуки

— Двадцятиметрову ялину вирубали у пенсіонерки в селі Карпилівка (у 69-річного колишнього агронома — Ганни Аникіної. — Авт.). — каже срібнянський селищний голова Олег Куделя. — Взяла недорого. Ялинка розкішна. Придбали 150 метрів кольорової гірлянди. Навколо великої ялинки по колу 32 маленькі. По три метри, живі, з Сокиринського лісництва. На новорічне облаштування витратили вісім тисяч гривень, пише “Город” з посиланням на тижневик «Вісник Ч» №1 (1443).

У Семенівці найвища — 40 метрів!

—Ялинку не встановлюємо років п’ятнадцять, — каже семенівський міський голова Олександр Бичков. — Прикрашаємо ту столітню, що росте у міському парку. її висота близько сорока метрів. Поблизу дзвіниця церкви — вона сягає 47 метрів. То ялинка трошки до неї не дістає. Є вишка, запрошуємо прикрашати фахівця-верхолаза. На святкування витратили тисячу гривень, десь півтисячі — на оновлення гірлянд, стільки ж — на оплату праці.

У Талалаївці з підковою

— Років десять прикрашаємо 20-метрову живу ялинку на площі, їй років тридцять, — каже талалаївський селищний голова Юрій Величко. — На відкритті повісили на ялинку підкову з картону.

У Ніжині найвища за три роки

— Ялинка одна з найвищих за останні три роки — 18 метрів, — каже заступник міського голови Олександр Мороз. — Зрубали у приватному секторі Ніжина.

У Носівці не менша

Ялинка справжня. Спиляли на території Носівки, на подвір’ї. Висота 18 метрів. Іграшки саморобні.

У Коропі — 300 подарунків і синій кінь

— 17-метрову красуню зрубали на околиці лісу, — каже секретар селищної ради Ольга Чернявська. — Пухнаста, розлога. Іграшки саморобні. З дощику, паперу, фольги. Робили працівники селищної ради. На площі на будівлі адміністрації на даху, над входом, синій кінь — символ 2014 року. Кінь майже у натуральну величину з оргаліту.
Дітям на новорчіному святі роздаємо подарунки. Всього 300 штук. На подарунки традиційно скидаються місцеві підприємці. На новорічне облаштування витратили десь шість тисяч гривень.

У Бахмачі з будиночком

— Ялинка справжня, метрів шістнадцять, — розповідає заступник бахмацького міського голови Анатолій Варнак. — Виросла у Бахмачі. На облаштування витратили (з транспортними послугами) до десяти тисяч гривень.

У Сосниці — та, що заважала!

— Ялинку висотою 15 метрів зрубали на території селища, в автоколоні, — каже сосницький селищний голова Віктор Городинський.
— Вона там заважала, руйнувала фундамент, от директор і погодився її віддати. На ялинці висить кінь. Не синій, а білий, з пінопласту.
На святкування нічого не витрачали. З іграшками щороку допомагають школа, гімназія, інтернат.

У Борзні — пишніша

Торік для ялинки в Борзні зварили нову 15-метрову трубу, туди вставляють живі гілки.
— Ялинка у цьому році дуже струнка, красива і пишна, — розповідає борзнянський міський голова Анатолій Койда.

В Ічні

— Ялинка метрів 15. Виписали в лісництві, — відповів ічнянський міський голова Григорій Герасименко.

У Щорсі

У міськраді кажуть, що ялинку висотою 15-20 метрів вирубали у приватному секторі в селі Єнькова Рудня. Людина погодилася віддати її безкоштовно. Близько двох з половиною тисяч витратили на прикраси (спонсорські кошти), близько чотирьох — встановлення-розбирання.

У Прилуках крутиться

— Ялинка — 14-метровий металевий стовбур з живими гілками. Дуже гарна, світиться, крутиться навколо своєї осі, — розповідає директор КП «Міськсвітло» Валерій Рябець. — Завдяки спеціальному механізму. Це багато років так. Ілюмінації на ній до ста тисяч гривень. Докуповуємо кожен рік. У цьому році вирізали нові фігури з дерева — Діда Мороза, Снігуроньку, зайчика. На приготування до свята виділили до двадцяти тисяч гривень.

У Корюківці — нова, штучна!

— У цьому році вперше поставили штучну сосну з Ілюмінацією, — каже заступник корюківського міського голови Олександр Биков. — Рішенням сесії виділили кошти. Чимало — до 90 тисяч гривень. Висота сосни —11 метрів.

Новгород-Сіверський

Ялинка жива, з лісу. Висота 10-11 метрів. Під ялинкою два будиночки, млинок та гірка. У міськраді жартують — синього коня у них на ялинці немає, але, якщо треба, пофарбують і живого.

У Городні

— Років сім-вісім прикрашаємо живу ялинку, що росте біля будинку культури, — каже заступник міського голови Федір Кундік. — Висота 10-15 метрів.

Куликівка

Ялинка справжня, метрів 11. Спиляли у приватному секторі в селі Дроздівка. Іграшки виготовляли за допомогою дошкільнят — пінгвіни, сонечка, ромашки. Допомагали приватні підприємці. Олег Єлісєєв встановив дві дерев’яні гойдалки з головами-конями, парканчик.

У Козельці

— Ялинка справжня, з урочища Рим, Козелецьке лісництво, — каже секретар селищної ради Світлана Адаменко. — Стоїть біля будинку культури. Вісім метрів. Прикраси допомагали робити школи, будинок творчості, приносили люди.
Найцікавіша іграшка — біла куля з малюнком голубого коня, яку зробили діти, — символ нового року. На новорічні облаштування витратили до двох з половиною тисяч гривень.

Варві — подарували

— Ялинка справжня, метрів сім-вісім, — каже секретар Варвинської селищної ради Григорій Озимай. — Вирубали у селі Світличне, на садибі жінки, що працює на взуттєвій фабриці «Тозіналі». Жінка її подарувала. У цьому році більше прикрас, гірлянд, ніж у минулому. Дід Мороз і Снігуронька — з радянських часів.

Мена

Прикрасили живу ялинку, що росте на площі, навпроти адміністрації. її нарядили вперше. Та, яку пересадили на площу весною 2011-го з лісу, продала. У міськраді кажуть: як випав минулого року у березні сніг і посипали його сіллю, вона й засохла. Біля ялинки — ігрове містечко. Будиночок, дві гірки. Його встановлювали і раніше.

Ріпки

Як і у минулі роки, тут у металевий стовбур (9,5 метра) втикають гілки сосни. На новорічне облаштування витратили 2,5 тисячі гривень.

Коментарі закриті.