З метою визначення кращих поштових марок України, виданих протягом 2011 року, та сприяння розвитку і пропаганди вітчизняної філателії українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» оголошує про проведення конкурсу «Краща поштова марка України – 2011».

Цей конкурс триватиме до 16 березня 2012 року. Бажаючі взяти участь у ньому повинні надіслати до УДППЗ «Укрпошта» листи зі своїми пропозиціями щодо трьох поштових марок (блоків, малих аркушів), введених в обіг у 2011 році, і які можуть посісти відповідно І, II і III місце. На конверті варто зробити позначку «Конкурс «Краща поштова марка України – 2011», листи надсилати на таку поштову адресу: Відділ філателії та забезпечення маркованою продукцією УДППЗ «Укрпошта», вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001. Пропозиції також можна направити на електронну адресу: filateІіуа@ukrроshtа.соm

Три кращі поштові марки (блоки, малі аркуші) 2011 року визначаються за кількістю балів, наданих за них учасниками конкурсу за такою системою:
I місце – 3 бали;
II місце – 2 бали;
III місце – 1 бал.

Автори трьох листів (обиратимуться методом жеребкування), які віддали свої голоси за марку-переможницю (блок, малий аркуш), та автори поштових марок, які виборють І, II та III місце, будуть нагороджені цінними подарунками.

Коментарі закриті.