Зняття-ХомрачаСесія Менської райради відбулася 25.12.2014 року. Всі інші питання затьмарило одне – зняття з посади головного лікаря центральної райлікарні Петра Хомрача.

Пригадую, коли ж це почалося? При Президенті Кравчуку діяли на об’єднання. В’ячеслав Чорновіл, будучи головою Львівської обласної ради, залишив на посаді прокурора, котрий відправив його до в’язниці.

“Вичистили” з посад всіх проукраїнських при Кучмі. З тих часів і пішла боротьба на знищення політичних опонентів і здобуття всієї повноти влади в Україні.

Чи розумно це? І які наслідки може мати така політика? Тільки ворожнечу в суспільстві, знищення працюючих підприємств, розкол країни, війну, а в цілому – самознищення. І хіба не це відбувається сьогодні в Україні?

Керівна в країні партія Януковича, котра діяла поза розумом і волею людей, довела українців до Євромайдану, котрий виник через те, що Янукович у Вільнюсі вчинив всупереч волі людей. Так, він був Президентом і тому вважав, що може робити все, що йому забажається!

А Менська районна рада відносно Петра Хомрача хіба не так вчинила? Чи порадилися депутати з мешканцями Менського району перед тим, як приймати рішення?

Що тепер? Слово за громадою Менського району. Якщо люди вважають, що районна рада діяла в їх інтересах, нехай так і буде, така воля людей. Якщо ні, то доречно ставити питання про перегляд радою свого рішення. Або про те, чи потрібна нам така районна рада і такі депутати.

Перегляньте відео (2 частина), прослухайте та проаналізуйте аргументи заступника голови обласної ради, двічі губернатора Чернігівської області Валентина Мельничука; лікаря, голову комісії з охорони здоров’я обласної ради Валерія Зуба і порівняйте з аргументацією того ж директора Березнянського Будинку культури Василя Леоненка. Обміркуйте і зробіть свої висновки.

Буде бажання обговорити дану ситуацію громадою і прийняти відповідне рішення, об’єднуйтесь, телефонуйте мені 0975290961. Кажу так тому, що дзвінки з обуренням діями районної ради вже надходять. Звісно ж, зустрінуся та запишу аргументацію і тих, хто вважає дане рішення районної ради таким, котре слугує інтересам громади.

Думаю нам, всій громаді, потрібно вчитися бути господарями на своїй землі, вчитися аналізувати і приймати розумні рішення, котрі забезпечать перетворення України в сучасну цивілізовану країну.

Коментарі закриті.